חברת מסר אחד עומדת לרשותכם כנציגות הישראלית הרשמית של מתחם התערוכות ההולנדית RAI. אנו משמשים כנציגים עבורכם לתערוכות הבינלאומיות: אינטרטרפיק, גרינטק ואקווטק ברחבי העולם

משרד 'מסר אחד' משמש כנציג הישראלי לתערוכות אינטרטרפיק, גרינטק ואקווטק המתקיימות בחמש מדינות: הולנד, סין, מקסיקו, טורקיה ואינדונזיה. תערוכות הענק של אינטרטרפיק עוסקות בנושאי תחבורה חכמה, ניהול התנועה, חניה, בטיחות ותשתיות. בתערוכות משתתפות אלפי חברות מכל רחבי העולם, ואלפי משתתפים המעוניינים לשמוע ולראות את החידושים והמגמות בתחומים אלו וליצור שיתופי פעולה עסקיים.

משרדנו קיבל את המינוי בישראל לשמש כנציג של מותג התערוכות העולמי אינטרטרפיק, אקווטק וגרינטק בכל רחבי העולם: אנו משמשים כאחד מתוך 13 נציגים בלעדיים ברחבי העולם.

 מסר אחד נבחר כמשרד מוביל המתמחה בהפקת כנסים מקצועיים בישראל בתחומי התנועה, תחבורה וחניה והפקת המגזין הישראלי המקצועי בתחום זה "חניה תנועה ותחבורה". המשרד עובד מול עשרות חברות מובילות בישראל בתחומים אלו. המשרד משמש בפועל כנציגות ישראל בכל הקשור לשיווק אלו  ברחבי העולם. בטקס שנערך במלון הילטון באמסטרדם הכריז ריצ'ארד באטר, מנהל החברה ההולנדית ביריד התערוכות הבינלאומי RAI  על המינוי המורחב של פעילותנו עם החברה ההולנדית.

משלחת מישראל בהילטון אמסטרדם. ביחד עם שגריר ישראל בהולנד אביב שיראון. אירוע של מסר אחד לקראת הכרזה על הפעילות של המשרד עבור חברת RAI בתערוכות השונות בהולנד ומחוצה לה -תחום פעילות : אירועים וכנסים בחו"ל -מסר אחד, משרד יחסי ציבור בירושלים, בהנהלת פיני קבסה
משלחת ישראלית באירוע הילטון אמסטרדם בהפקת מסר אחד - לקריאה מורחבת לחץ על התמונה !
שגריר ישראל אביב שיראון מסייר בביתנים ישראלים-מסר אחד פיני קבסה
ביקור שגריר ישראל בהולנד אצל המציגים הישראלייים
גרינטק
גרינטק אמסטרדם
נטפים
חברת נטפים בתערוכה
אקווטק
חדשנות בתערוכה בהולנד אקווטק
חדשנות באקווטק