כנס ירושלים לעסקים משמש כבמה מרכזית ליזמים ובעלי עסקים המבקשים לקדם את פעילותם העסקית, ללמוד, ולפתח את העסקים בשיתוף פעולה עם הרשויות, והגורמים המרכזיים המשפיעים על הצלחת ושרידות העסק. כנס ירושלים לעסקים JBC מופק על  ידי משרד מסר אחד.

הכנס מתקיים במלון קראון פלזה, ומשמש כזירה מרכזית ומפגש מקצועי/ יוקרתי ייחודי. הכנס מפגיש את ראשי הקהילה העסקית בעיר ומחוצה לה, יזמי נדל"ן ובעלי עסקים מתחומים שונים. הוא מתקיים בשיתוף עם ארגונים, חברות עירוניות ורשויות העוסקות בתחום מתן שירותים לעסקים קטנים ובינוניים במשרדי הממשלה והרשויות המקומיות, ביניהם: להב-ארגון העצמאים והעסקים, לשכת המתווכים, לשכת יועצי המס, מט"י ירושלים, יפעת מכרזים דואר בקליק, הזירה העסקית, דה מרקר, מעוף ירושלים, הגיחון, רמי לוי-שיווק השיקמה, שלח מסר, סלופארק ועוד עסקים רבים אחרים. 

כנס ירושלים לעסקים מסר אחד
מקבלי אותות בכנס ירושלים לעסקים בייזום של מסר אחד. תחום פעילות: הפקת כנסים ואירועים. מסר אחד, משרד יחסי ציבור בירושלים, בהנהלת פיני קבסה. בתמונה, אורי שרף, אבי בלשניקוב, איציק קדוש, משה ליאון, פיני קבסה, מיקי מירו, יהודה בן יוסף, גד ליאור, אריה ונחום ויסמן, טלי פרידמן

 הכנס מתקיים בין השעות 08:00 ועד 17:00 וכולל תערוכת ביתנים של: נותני שירותים רלוונטיים, ומעניקי חסויות לכנס. כן הוא כולל סדרה של הרצאות בתחומי עניין בוערים וחשובים לכלכלת העיר ירושלים ולעולם העסקים בעיר. את הכנס מנחה, בין היתר, העורך הכלכלי הבכיר של ידיעות אחרונות-גד ליאור, ועופר פטרסבורג עורך הנדלן של ידיעות אחרונות ומשתתפים בו גורמים בכירים ומקבלי החלטות מהזירה הארצית והמקומית.

  • הרצאות כנס  ירושלים לעסקים JBC מתקיימות במספר אולמות במלון קראון פלזה ועוסקות ברמת המקרו והמיקרו של העסקים בירושלים לאורך כל היום במגוון נושאים.
  • כמו כן מתקיימים פאנלים מקצועיים הכוללים נושאים שמעסיקים את עולם העסקים בירושלים בהווה ובעתיד, מומחים בתחומם המנסים לחזות את הצפוי לאורך העשור הקרוב. ניו-מדיה-הדור הבא וכו'.
  • הכנס כולל כיבוד לאורך הכנס כולו, כולל ארוחת צהרים עשירה. למשתתפים בכנס מוענקים מגוון של הצעות מיוחדות, ביניהן: השתתפות בתכניות וקורסים עסקיים, כלים לשיווק עסקי מתקדם, הצעות לקבלת מימון לעסק וכיו"ב.
  • הכנס מפורסם באמצעי התקשורת השונים, ומתועד ומונגש לאוכלוסיית הנכים ובכיתוב לטובת כבדי השמיעה.